Powierzchnie biurowe


Czysta, estetyczna przestrzeń biurowa powinna być bardzo regularnie sprzątana (nawet codziennie), zwłaszcza, gdy jest dostępna również dla Klientów.

Sprzątanie biurCzyste i estetycznie wizualnie biuro stanowi wizytówkę każdej ceniącej się firmy. Najważniejsza dla firmy Justin w temacie sprzątania biur jest regularność, głównie, jeśli dotyczy to przedmiotów, miejsc bądź rzeczy, które są w ciągłym użyciu przez pracowników albo klientów (biurka, komputery, podłogi, fotele), szczególnie w czasie pandemi Covid-19. Bardzo istotne jest również regularne (codzienne!) sprzątanie i dezynfekcja kuchni oraz łazienek. Raz na jakiś czas, warto również pamiętać o dokładnym umyciu wszystkich okien oraz umyciu i dezynfekcji drzwi, czy profesjonalnym wypraniu wykładzin.

Częstotliwość sprzątania biura, którą proponujemy Klientowi jest uzależniona od kilku czynników, każda firma jest inną, złożoną jednostką o specyficznych uwarunkowaniach i potrzebach. Wielkość powierzchni biurowej, ilość pomieszczeń, częstotliwość odwiedzin kooperantów i wizyt klientów, ilość pracowników, a także specyfika działalności firmy to główne czynniki wpływające na częstotliwość wykonywania poszczególnych czynności sprzątających w danej firmie. 

Do codziennych zadań, które wykonujemy dla naszych Klientów należy między innymi dezynfekcja toalet – ze względów wizualnych oraz higienicznych. Toalety są źródłem bakterii i bardzo trudno zadbać o odpowiedni poziom czystości, jeśli nie stosuje się profesjonalnych środków oraz narzędzi do czystości oraz dezynfekcji. Istotne jest  codzienne uzupełnianie papieru toaletowego, ręczników do wycierania rąk oraz mydła, jak i opróżnianie koszy na śmieci. Codzienne, profesjonalne sprzątanie powinno również odbywać się w szatni, pokoju gastronomicznym, stołówce czy kuchni pracowniczej.

Przynajmniej raz w tygodniu powinno się wykonać czynności sprzątające, które mają wpływ na pierwsze wrażenie Klienta dotyczące firmy. Zaliczamy do tych czynności chociażby sprzątanie parkingu bądź pojazdu ( opróżnienie koszy, popielniczek, pozbycie nadmiaru liści itp.). Minimum raz w tygodniu powinny być ścierane kurze z mebli i innych urządzeń biurowych (drukarki, laptopy, kserokopiarki itp.). Powinna być wykonana również ich dezynfekcja. Do zadań wykonywanych z tą częstotliwością można również zaliczyć podlewanie kwiatów doniczkowych znajdujących się w pomieszczeniach biurowych oraz czyszczenie i dezynfekcja poręczy metalowych, luster i innych detali.

Reasumując

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy Państwu: mycie okien, mycie podłóg, odkurzanie, mycie wykładzin, pranie dywanów oraz wymianę worków na śmieci. Przy sprzątaniu biur zajmujemy się także sprzątaniem i dezynfekowaniem toalety oraz myjemy powierzchnie zmywalne w kuchni. Wszystkie wykonywane przez nas prace utrzymania czystości wykonujemy w sposób kompleksowy.

Nasze dewizy to staranność, dokładność i duża dbałość o szczegóły.

Polecam także